پرسش و پاسخ در مورد پینگ و سرویس کاهش پینگ

http://www.pingfa.ir/wp-content/uploads/ping-servis.jpg

پرسش و پاسخ در مورد پینگ و سرویس کاهش پینگ

سعید پرسیده: سرویس کاهش پینگ چیست؟
پاسخ پینگ فا: با توجه به زیر ساختهای ایران به دلیل افت و نویز های شدید بر روی سرعت اینترنت در مقایسه با سایر کشور ها پینگ اکثر کاربران خانگی و تجاری اینترنت به حدی بالا است، و برای انجام بعضی فعالیت های انلاین تحت شبکه اینرنتی مخصوصا انجام بازی های آنلاین با مشکلاتی همره است، مثلا در بازی های انلاین ایجاد لگ و تاخیر هایی ایجاد میشود که این باعث نارضایتی کاربران خواهد بود. ببرای رفع این مشکل میتوان از کانکش های رفع پینگ انلاین لاستفاده کرد، با کمک این کانکشن ها به یک سرور داخلی متصل خواهید شد و تا حد رضایت بخشی میزان پینگ بازی ها و کاربران را پایین می آوردکه بتوانند کارهای اینترنتی و بازی های آنلاین را به صورت شفاف بدون کوچکترین لگ و توقف انجام دهید.

اسماعیل پرسیده: نحوه خرید سرویس کاهش پینگ به چه صورته؟
پاسخ پینگ فا: مراکز مختلفی در اینترنت وجود دارند که اقدام به ارائه سرویس های کاهش پینگ به کاربران و گیمر های ایرانی میکنند و میتوانید با خرید انلاین سرویس کاهش پینگ به راحتی یوزر و پسورد دریافت کرده و کانکشن آن را بر روی سیستم خود نصب نمایید و به آن کانکت شوید. اگر از سرویس های پینگ فا خرید نمایید پس از خرید انلاین یوزر و پسورد به شما نمایش داده خواهد شد و همچین برای شما ایمیل میشود.

ابراهیم پرسیده: کانکشن کاهش پینگ چطوری کار میکند؟
پاسخ پینگ فا: کانکشن کاهش پینگ را با دریافت رایگان میتوانید میتوانند بر روی سیستم خود نصب نمایید. و سپس اقدام به تهیه اکانت مورد نیاز بسته به حجم مصرفی خود از سرویس های کاهش پینگ که در فروشگاه سایت کاهش پینگ بازی عرضه شده است نمایید، سپس اقدام به اتصال با کانکشن نصب شده نمایید که در نتیجه پس از آن پینگ سیستم شما تا حد زیادی پایین می آید.

رسول پرسیده: اکانت های دو کاربره و تک کاربره چه تفاوتی با هم دارند؟
پاسخ پینگ فا: منظور از این اکانت ها و عناوین مشخص کردن تعداد یوزرهایی است که میتوانند به صورت همزمان با خرید یک اکانت از سیستم های مختلف به کانکشن کاهش پینگ متصل باشند. اگر نیاز به چند کاربره بودن اکانت خود دارید، مثلا ۸ کاربره، میتوانید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

با تشکر از شما دوستان گرامی. در صورتی که سوال یا پیشنهادی دارید میتوانید در بخش کامنت ها مطرح کنید، پینگ فا پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

محبوب کن - فيس نما داغ کن - کلوب دات کام توييت کنيد اشتراک گذاري در فيس بوک گوگل پلاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *